Cryptolocker Şifre Çözme ve Veri Kurtarma Hizmetleri - Sizehizmet
12690
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12690,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
01

Ücretsiz Analiz

Dosyalarınız ücretsiz olarak analiz edilir.

02

İşlem

Müşteri onayından sonra işlemlere başlanır.

03

Sonuç

Tüm dosyalar eksiksiz olarak teslim edilir

04

Mutlu Müşteriler

Müşterilerimiz mutlu bir şekilde hayatlarına devam ederler.

Adım 1

Bilgisayara bırakılan Şifre Çözme Talimatı (html, txt veya hta uzantılı dosya) ve örnek birkaç dosya (doc, xls pdf, ya da jpg uzantılı olması önerilir) bize e-mail olarak gönderiniz.

Adım 2

Mail ile gönderdiğiniz örnek dosyaları inceledikten sonra eğer kurtarılabiliyor ise size fiyat teklifi ile ilgili bir mail göndereceğiz. Anlaştıktan sonra size örnek dosya çözülüp gönderilecektir. Böylece dosyanın çözüldüğünden emin olacaksınız. Ücret’in tamammı hesabımıza yatırıldıktan sonra bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp diğer dosyalarınız “yerinde” çözülecektir. Bilgisayarı getirmenize gerek yoktur.

Bilgisayarınıza virüs bulaştıktan sonra kesinlikle dosyaların uzantılarıyla oynama, format atma, geri kurtarma gibi işlemleri yapmayınız. Bu tür işlemler dosyalarınızın kalıcı hasar görmesine ve bir daha geri gelmemesine sebep olabilir. Hiçbir işlem yapmadan bir an önce bizimle iletişime geçiniz. Cryptolocker çözümü için bu işlemler çok önemlidir.

Dosyaların çözüleceğinden nasıl emin olabilirim ?

Göndermiş olduğunuz örnek dosya çözülerek tarafınıza tekrar gönderilecektir. Daha sonrasında ödeme işlemleri gerçekleşecektir.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal çözümler üreten Sizehizmet Bilgi Teknolojileri; bakım anlaşmalı müşterilerine yerinde, telefon ile destek ve uzak bağlantılı son kullanıcı desteği vermektedir.