Donanım ve Yazılım Ürünleri - Sizehizmet
12760
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12760,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Sunucular, Masa Üstü PC, Taşınabilir Bilgisayar , yazıcılar ,yazıcı sarf malzemeleri , Microsoft Lisansları Adobe , Autocad gibi mimari yazılımlardan, Veeam , Vmware sanallaştırma çözümlerine kadar her türlü kategoride müşterilerimizin istekleri doğrultusunda fiyat-performas ve kalite kriterleri içinde en iyi çözümü oluşturacak bilgi, donanım ve yazılımı müşterilerimize sunuyoruz.

Donanım Ürünleri

Müşterilerimizin Server, Yedekleme çözümleri, PC,Notebook ve her türlü iletişim alt yapı ürünlerine olan ihtiyaçlarına Donanım ürünleri ile çözümler getiriyoruz. Sunucular, Masa Üstü PC, Taşınabilir Bilgisayar kategorilerinde Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda fiyat-performas ve kalite kriterleri içinde en iyi çözümü oluşturacak bilgi ve donanımı müşterilerimize sunuyoruz.

Yazılım Ürünleri

Donanım hizmetlerinin yanı sıra, aşağıdaki yazılım ürünlerinin lisanslanması, kurulumu ve kurulum sonrası servis hizmetleri tarafımızca verilmektedir. . Microsoft Ürünleri (Windows Server 2012 , Windows 8.1 Pro ,Office 2013) . Sunucu Sanallaştırma Ürünleri (Vmware vSphere), . Yedekleme, İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma Ürünleri (Veeam ,Acronis , StorageCraft ,) . Internet ve Veri Güvenliği Ürünleri (Eset , Symantec ,Mc Afee ,Trend Micro )

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal çözümler üreten Sizehizmet Bilgi Teknolojileri; bakım anlaşmalı müşterilerine yerinde, telefon ile destek ve uzak bağlantılı son kullanıcı desteği vermektedir.