Güvenlik Duvarı (Firewall) - Sizehizmet
12706
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12706,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Firewall; sizi dışarıdan gelen saldırılara karşı goruduğu gibi, içerde bulunan network trafiğinizi de düzenlemenize yardımcı olur.

5651 Nolu Yasa

İnternet ortamında işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında; 5651 kanun numarasıyla, 4 Mayıs 2007 tarihinde kabul edilmiş ve 26530 sayılı resmi gazetede, 23 Mayıs 2007 tarihinde yayımlanmış bir yasadır.

Kimleri Kapsar

Erişm Sağlayıcılar, Yer Sağlayıcılar, İçerik Sağlayıcılar, İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcılar, Ticari Amaçla İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcılar

Firewall üzerinde; Departman bazında gruplar oluşturabilirsiniz. Muhasebe sadece mail alsın herhangi bir sayafa giremesin, satış departmanı içerisiden sadece ``xx`` kelimesi geçen sitelere erişebilsin, Sosyal medya yasaklansın gibi bir den fazla kural oluşturabilirsiniz.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal çözümler üreten Sizehizmet Bilgi Teknolojileri; bakım anlaşmalı müşterilerine yerinde, telefon ile destek ve uzak bağlantılı son kullanıcı desteği vermektedir.