IT Danışmanlık Hizmetleri - Sizehizmet
10479
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10479,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

qodeSunucu ve Network Güvenliği

Müşterimizin network altyapı oluşturulması, geliştirilmesi, yenilemesi kapsamında ihtiyacı olan tüm donanımlar için en uygun model ve markaları belirleriz. IT Danışmanlık hizmetlerimiz Tecrübeli satış ekibimiz ile üst düzey partnerliklerimizin bulunduğu distribütörlerden en uygun fiyatlarla teminini sağlarız.

Şirketiniz bünyesindeki bilgisayarların Network kurulumu ve yapılandırması , firma bünyesinde çalışan kullanıcıların Teknik destek ihtiyaçlarını bakım anlaşmaları kapsamında desteklemekteyiz.

qodeTeknoloji Yatırımı

İşletmelerde bilgi teknolojilerinin kullanımı ile zaman ve personel gibi kaynakların optimum yönetimi, verimlilik artışı, maliyetlerin düşürülmesi, daha kaliteli hizmet üretimi ve rekabet gücünün arttırılması amaçlanır. Birçok işletme bu amaçlara ulaşmak için teknoloji yatırımı yapmakta fakat sonuç alamamaktadır. Yine birçok işletme doğru sonuca ulaşabilmek için nereden, nasıl başlaması gerektiğini, ne kadarlık yatırıma ihtiyacı olduğunu planlayamamaktadır. Sizehizmet olarak verdiğimiz bilişim teknolojileri danışmanlık hizmetleri ile kurumunuzun teknoloji yatırımlarından en iyi sonucu almasına yardımcı oluyoruz.

qodeYedekleme ve Repikasyon

Şirketin günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçları sürekli olarak takip edilerek, ortaya çıkması olağan sorunların önceden saptanması ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlanır. Müşterilerimizin mevcut bilgisayar sistemlerin de, herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlarına müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsamaktadır.

qodeDonanım ve Teknoloji Danışmanlığı


İhtiyaç analizi, uygun ürünün ve lisanlama modelinin seçimi, planlama, devreye alma, işletme ve yönetim gibi aşamalarda hizmetler sağlıyoruz.Sunucu üzerinde hakların ayarlanması, yedekleme, güvenlik ve güncelleme yönetimi gibi sürekli operasyonel işlerin ihtiyacınıza göre yerinde ya da uzaktan sürdürülmesini gerçekleştiriyoruz.

IT Danışmanlık

Hizmetlerimizin temelinde yatan öğe iş dünyasına bilgi teknolojilerini iş hedeflerinde en etkin biçimde nasıl kullanacakları hakkında bilgilendirmektir.

Profesyonel Destek

Yerinde destek hizmetlerimize ek olarak, profesyonel teknik altyapı ve kaynaklar ile oluşturulmuş Service Desk’lerimiz (Yardım Masası) üzerinden müşterilerimizin kullanıcılarına çözüm sonuçlu uzaktan BT Altyapı desteği sunmaktayız.

Çözüm Ortaklığı

Müşteri ilişkilerinde dürüstlük ve samimiyeti ön planda tutarak güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefler. Müşterilerine IT Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında en uygun çözümü en uygun maliyetle sağlamayı hedefler. İşletmelerde bilgi teknolojilerinin kullanımı ile zaman ve personel gibi kaynakların optimum yönetimi, verimlilik artışı, maliyetlerin düşürülmesi, daha kaliteli hizmet üretimi ve rekabet gücünün arttırılması amaçlanır.

Microsoft Ürünleri Lisanlama

Microsoft Open ya da OEM Lisanslama (Windows 2003/2008 Server,Windows Xp , Vista vs).

Antivirüs Programları Lisanslama

Antivirüs Programları (Mc Afee , Symantec , Nod32 , Kaspersky) lisanslama

Yedekleme Yazılımı Lisanlama

Acronis, Synlogy,VeamBackup Programlarını lisanslama

Firmanız bünyesinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda her türlü Donanımı (Server,Pc ,Yazıcı, Switch , Modem,Donanım Firewall , Toner ,Network Kablosu vs) temin etmekteyiz. Ayrıca istediğiniz özellik ve markalarda Oem bilgisayar ya da Hp,Dell,Toshiba,Fujitsu,Siemens,Casper gibi marka masa üstü ve notebook bilgisayar satışımız mevcuttur. Kiralamak ve/veya satın almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

IT Danışmanlık Hizmetleri

| Bahane değil çözüm üretiyoruz |
Çözüm Odaklı

Çözüm Odaklı

Müşterilerimizin kullanmakta olduğu server,yedekleme çözümleri,pc,notebook ve her türlü iletişim alt yapısı ürünlerine olan ihtiyaçlarına IT Danışmanlık hizmetlerimiz ile çözümler getiriyoruz.
Teknoloji Kullanımı

Teknoloji Kullanımı

İşletmelerde bilgi teknolojilerinin kullanımı ile zaman ve personel gibi kaynakların optimum yönetimi, verimlilik artışı, maliyetlerin düşürülmesi, daha kaliteli hizmet üretimi ve rekabet gücünün arttırılması amaçlanır.

Dış Kaynak Kullanımı

Dış Kaynak Kullanımı

IT Danışmanlık hizmetlerimizi sağlarken kendi uzmanlık alanı ile ilgili tüm altyapı ve üstyapı hizmetlerini bizzat vermemizin yanı sıra yazılım, kamera güvenlik vb… gibi hizmetleri yine kendi denetimimizde dış kaynak kullanarak çözmekteyiz.

Samimiyet

Samimiyet

Müşteri ilişkilerinde dürüstlük ve samimiyeti ön planda tutarak güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefleriz. Müşterilerimize IT Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında en uygun çözümü en uygun maliyetle sağlamayı hedefleriz.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal çözümler üreten Sizehizmet Bilgi Teknolojileri; bakım anlaşmalı müşterilerine yerinde, telefon ile destek ve uzak bağlantılı son kullanıcı desteği vermektedir.