Responsive Web Site Tasarım - Sizehizmet
12742
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12742,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Yönetici Kontrol Paneli0%
Kolay İçerik Güncelleme0%
Sosyal Medya Entegrasyonu0%
Responsive (Dıuyarlı) Web Sitesi0%
“Responsive” farklı ekran boyutlarına göre farklı görünüm alabilen web siteleri için kullanılır. Kısaca iPhone, iPad ve iMac için uyumluluk şeklinde de özetlenebilir.

Responsive Web Sitesi Tasarım, web sitelerinin tüm farklı cihaz ve ekranlarda orijinal haliyle görüntülenebilmesi ve işlem yapılabilmesi için düzenleyen bir tasarım ve kodlama tekniğidir.

Akıllı telefonunuzu kullanarak Responsive olarak hazırlanmış bir Web Sitesi Tasarım ziyaret ettiğinizde, web sitesinin kendisini otomatik olarak cihaz ekranına göre konumlandırdığını fark edeceksiniz.

Kullanıcının tercih ettiği cihaza göre çalışan yani Responsive Web Sitesi Tasarım a sahip bir web sitesi sahibi olmak size pazarlama kolaylığı ve kazancınızda artış sağlayacaktır. Türkiye’ de internet erişiminin %37′ si telefon ve tabletlerden yapılıyor.

Temel Özellikler

Kullanımı

Öğrenmesi ve kullanımı basitdir. Kullanırken herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymazsınız.

Güncelleme

Web sitenize liste mantığında haberler, duyurular, etkinlikler veya bir blog eklemek çok kolaydır.

Erişim

Web sitenizi sadece kendi bilgisayarınız değil, tarayıcı üzerinden herhangi bir bilgisayardan kullanıcı adı ve şifreniz ile erişerek güncelleyebilirsiniz.

Tasarım

Mobil uyumludur. Web sayfası farklı mobil cihazlara göre şekil alır.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal çözümler üreten Sizehizmet Bilgi Teknolojileri; bakım anlaşmalı müşterilerine yerinde, telefon ile destek ve uzak bağlantılı son kullanıcı desteği vermektedir.