IT Danışmanlık Hizmetleri

Kurumsal Bakım Anlaşmaları

Destek Uzmanı Bulundurma (Outsource)

Teknik Destek Ve Bakım

Sunucu Sanallaştırma

Sunucu Kiralama

Wifi Test Ve Ölçüm

Web Site Tasarım

Printer Kiralama

Yazıcı Toner Temini

Yedekleme Ve Kurtarma

Profesyonel Destek

Sanal ve Fiziksel Windows Sunucularda İmajı Geri Yükleme

Hızlı Çözümler

15 Dakika İçerisinde 15 Dakika Öncesine Dönme İmkanı

7/24 Yedekleme

Kullanıcı bağımız 7/24 yedekleme

Müşteri Görüşleri

Sizehizmet ile çalışmaya başladıktan sonra, firmamızın mevcut teknik ihtiyaçlarını bir program ile organize ettik. İlk bakışta bir işin aklına gelmeyen bu düzenlemeler, aslında şirketimizdeki verimliliğin artmasına doğrudan katkıda bulundu.

Çözüm odaklı yaklaşımları ve sizi güncel tutmak onların en büyük artılarıdır. Hakan BEY ve Sizehizmet ekibini tüm şirketler için mutlaka destekçisi olarak öneriyorum.

Cem Yücesan
Yücesan Otomotiv

“Bahane değil, Çözüm üretiyoruz” sloganı ile tanıdığım Sizehizmet firması, çalıştığımız ilk günden beri istek ve taleplerimize hızlıca cevaplar vermiş ve sıkıntılarımıza anlık olarak müdahale ederek firma içindeki işleyişin biran olsun duraklamaması için gayret göstermiştir.

Özgür Nehir

Galata Taşınmaz Değerleme

Bilişim sektörü telafisi olmayan son derece karmaşık ve her zaman süprizlerle dolu bir sektör. Ufacık bir ihmalin binlerce lirayla ödendiği bir alandır. Bu alanda iyi bir hizmet alabilmek gerçekten ayrıcalık. Sizehizmet bu işi amatör ruhla yapıyor. Beni etkileyen yönleri bu oldu. Müşteri her zaman haklıdır prensibinden vazgeçmiyor. Birlikte uzun yıllar çalışmak ümidi ile..

Meric Güler
İlke Gümrükleme

“Geniş ürün, ve hizmet yelpazesi ile, ihtiyaç duyulan pek çok konuda destek verdiğiniz, ve sonuç odaklı esneklik sağladığınız için teşekkür ederiz.”

Özgür Akoğlu
Trevi İnşaat

Sizehizmet bilgi teknolojileri işine odaklı, sıkı takip yapan ve optimum maliyetlerle çözüm üreten bir bilgisayar şirketidir. Çalışmaktan çok memnunuz.

Cem Çağatay Karaali
CemTech

İletişim kolaylığı, Çözüm odaklı çalışmaları ve her ay düzenli olarak bilgisayar sistemimizin bakımı için gelen kişilerin güler yüzlü ve saygılı olması en önemli özellikleri.

Neslihan Nergis
Nergisler Makine

Son Yazılarımız

İnsan Yok Olduğunda …

Bni Nedir ?

Görüyorsam Duyuyorsam Sorumluyum !