Bni Nedir ?

BNI dünyanın en başarılı ve spekülasyondan uzak tek iş yönlendirme organizasyonudur. Referans ile pazarlamanın mucitidir!

Dr. Ivan Misner tarafından, 1984 yılında Amerika’da kurulmuştur. 33 yıldır varlığını başarı ile sürdürmektedir. BNI şu anda 75 ülkede, her hafta düzenli olarak bir araya gelen 8061 adet grubu, 220,000 aktif üyesi ve tüm üyeleri birbirine bağlayan online platformu BNI Connect ile, dünyanın en büyük girişimciler birliğidir.

BNI farklı meslekleri temsil eden iş sahiplerini düzenli olarak bir araya getiren ‘çalışma grupları’ oluşturur. Birbirlerine iş fırsatı yaratma niyeti ile hareket eden bu grupların tüm üyeleri, etkili ve hızlı bir şekilde bunu nasıl yapacakları konusunda da BNI tarafından eğitilir.

BNI’ı bugün dünya genelinde, alanında market lideri yapan diğer bir özelliği de felsefesidir: Givers Gain yani Kazandır Ki Kazan

İş sahiplerinin güçlü bir business network – iş ilişki ağı oluşturabilmeleri için BNI, onlara sistematik, disiplinli ve yapılandırılmış bir ortam sunar.

BNI’daki dokümantasyon, takip sistemleri ve 33 yıllık güçlü geçmişi, başarıyı kaçınılmaz kılan en önemli etkenlerden birisidir.

Organizasyona dahil olan herkes, bu global sistemin sunduğu her türlü araç ve sistem ile hem BNI’da hem de BNI’ın dışındaki platformlarda, başarısını kaçınılmaz hale getirir.