Cryptolocker Şifre Çözme Ve Veri Kurtarma Hizmetleri

Cryptolocker virüsü bilgisayarınızda bulunan harddisk içerisinde ki tüm dosyaları, formatı ne olursa olsun resimleri, belgeleri ve bazen de programları şifreleme sistemi ile şifrelemekte kullanılamaz hale getirmektedir. Bu dosyaları tekrar kullanabilmeniz için sizden fidye talep etmektedir.

Bilgisayarınıza virüs bulaştıktan sonra kesinlikle dosyaların uzantılarıyla oynama, format atma, geri kurtarma gibi işlemleri yapmayınız. Bu tür işlemler dosyalarınızın kalıcı hasar görmesine ve bir daha geri gelmemesine sebep olabilir. Hiçbir işlem yapmadan bir an önce bizimle iletişime geçiniz. Cryptolocker Şifre Çözme ve Veri Kurtarma çözümlerimiz için bu işlemler çok önemlidir.

Cryptolocker Şifre Çözme ve Veri Kurtarma ​çözümlerimiz ile sizlere yardımcı olabilmemiz için bilgisayara bırakılan Şifre Çözme Talimatı (html, txt veya hta uzantılı dosya) ve örnek birkaç dosya (doc, xls pdf, ya da jpg uzantılı olması önerilir) bize e-mail olarak gönderiniz.

Mail ile gönderdiğiniz örnek dosyaları inceledikten sonra eğer kurtarılabiliyor ise size Cryptolocker Şifre Çözme ve Veri Kurtarma ​çözümlerimiz ile ilgili fiyat teklifi içeren bir mail ve ekin de de size örnek dosya çözülüp gönderilecektir. Böylece dosyalarınızın çözülebileceğinden emin olacaksınız. Bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp da bu kurtarma işlemleri yapılabilir. Bilgisayarı getirmenize gerek yoktur.