Web Site Tasarım

İyi ile kötü web sitesi arasında aslında iki temel fark bulunmaktadır. Kötü web sitesi size itibar ve para kaybettirir iyi bir web sitesi ise itibar ve para kazandırır.

Web Site Tasarım Hizmetlerimiz de “Responsive” özelliği mevcuttur. Bu kelime farklı ekran boyutlarına göre farklı görünüm alabilen web siteleri için kullanılır. Kısaca iPhone, iPad ve iMac için uyumluluk şeklinde de özetlenebilir. Responsive web sitesi tasarım, web sitelerinin tüm farklı cihaz ve ekranlarda orijinal haliyle görüntülenebilmesi ve işlem yapılabilmesi için düzenleyen bir tasarım ve kodlama tekniğidir. Akıllı telefonunuzu kullanarak Responsive olarak hazırlanmış bir web sitesini ziyaret ettiğinizde, web sitesinin kendisini otomatik olarak cihaz ekranına göre konumlandırdığını fark edeceksiniz.

Kullanıcının tercih ettiği cihaza göre çalışan yani Responsive Web Site Tasarım Hizmetlerimiz ile bir web sitesi sahibi olmak size pazarlama kolaylığı ve kazancınızda artış sağlayacaktır. Türkiye’ de internet erişiminin %37′ si telefon ve tabletlerden yapılıyor.

Web Site Tasarım Hizmetlerimiz de ortak özellikler: Responsive yani mobil (cep) telefonu uyumlu olması, kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması ve güncel gelişmiş kodlama sistemlerini barındırmasıdır. Ayrıca web siteleriniz arama motorlarına %100 uyumlu olarak hazırlanmaktadır.

Web Site Tasarım Hizmetlerimiz sırasında tüm süreçlerini takip edebilir web sitenize onay vermeden yayına aldırmayabilirsiniz.

Web Site Tasarım Hizmetlerimiz den yararlanmak istediğiniz de

   • Proje Analizi: Projenin analizi yapılarak şirketiniz için bir internet stratejisi belirlenmektedir. Burada temel alınan nokta da           web sitesinden beklentiniz ve de ihtiyaçlarınız belirlenir. Buna uygun olarak rakip firmalarınız ile ilgili araştırma yapılır.

  • İş Planlaması: Zaman ve bütçe onaylarının alınmasına istinaden sayfa yapıları, içerikler ve de ileriye dönük ihtiyaç                          duyabileceğiniz extra bir bir çalışma alanı oluşturulur.

  • Tasarım Aşaması ve Onayı: Kullanılışlı ve sade bir kodlama ile web siteniz tasarlanıp ön inceleme olarak tarafınıza sunulur.          Var ise eklenmesi gereken güncellenme ihtiyacı duyulan alanlar tespit edilir. Revize edilerek çalışma tekrar müşteri onayına          sunulur. Onayınıza istinaden de web siteniz yayına alınır.

Web Site Tasarım Hizmetlerimiz yeni kurulmuş olan bir firmadan holdinglere kadar tüm firmalara uzanmaktadır.

Web Site Tasarım Hizmetlerimiz ile firmanıza Kurumsal kimlik kazanımı ve Marka bilinirliği de sağlamış olursunuz.