Veri Depolama ve Yedekleme - Sizehizmet
12726
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12726,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Daha az maliyetle yüksek depolama alanı sunuyoruz ...

Neden Yedekleme Yapmalıyız ?

İleriye dönük alt yapısı ve devamlı güncellenen yazılımı sayesinde büyüyen yapınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Performans, verimlilik, maliyet ve kalite açısından çok doğru bir tercih dir.

Ayrıca

Bu teknolojiyi kullanmak bazı insanlara garip gelebilir çünkü insanlar kutu ne kadar büyük olursa o kadar fazla işe yarıyor sanıyor. Ancak durum öyle değil. Bu donanım küçük bir cihaz ile müthiş bir işe imza atıyor.

Dosya Paylaşımı

Yazılım ile bu cihazdaki dosyaları herhangi bir kişiyle paylaşabilir ve en uygun güvenlik için erişim izinlerini özelleştirebilirsiniz. Sistem, Windows®, Mac® ve Linux® bilgisayarlar veya mobil cihazlar dahil olmak üzere birden çok platfom arasında dosyaların paylaşımını kolaylaştırır.

Erişim

Dosyaları bir cep telefonu veya tablet (Android, iOS ve Windows Phone desteği) kullanarak keşfedin ve organize edin. Dosyalar bile doğrudan Cihazınıza yüklenebilir veya cihazlarınıza indirilebilir.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal çözümler üreten Sizehizmet Bilgi Teknolojileri; bakım anlaşmalı müşterilerine yerinde, telefon ile destek ve uzak bağlantılı son kullanıcı desteği vermektedir.